www.wejherowo.policja.gov.pl

10 woreczków z marihuaną i 11 z amfetaminą miał przy sobie w momencie przeszukania 26 -letni Wejherowianin. Został zatrzymany, postawiono mu zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

www.wejherowo.policja.gov.pl

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Rumi zatrzymali 26-letniego mieszkańca Wejherowa, który miał przy sobie łącznie 21 woreczków z marihuaną oraz amfetaminą. Mężczyzna już wcześniej był notowany za przestępstwa narkotykowe. Na podstawie pracy operacyjnej mężczyzna został zatrzymany. Kryminalni po krótkiej obserwacji podeszli do mężczyzny, który siedział w samochodzie. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami był bardzo niespokojny i zachowywał się nerwowo, czym wzbudził zainteresowanie mundurowych.

W momencie przeszukania odzieży 26-latka policjanci znaleźli ukryte w bieliźnie woreczki z narkotykami. Policjanci oszacowali, że z tych zabezpieczonych substancji odurzających można wyprodukować ponad 60 porcji handlowych narkotyków. Wejherowianin został zatrzymany po czym spędził noc w areszcie. Na drugi dzień został przesłuchany i usłyszał zarzuty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.