sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona główna Tagi Zatrzymany

Tag: zatrzymany

Napadł w Niemczech, złapali go w Polsce

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji zatrzymali w Gdańsku mężczyznę podejrzanego o wymuszenia rozbójnicze. 28-latek, poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania, grożąc bronią próbował wyłudzić od niemieckiego przedsiębiorcy 500 tys. euro.

21 woreczków z narkotykami schował w bieliźnie.

10 woreczków z marihuaną i 11 z amfetaminą miał przy sobie w momencie przeszukania 26 -letni Wejherowianin. Został zatrzymany, postawiono mu zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Okradł klientów banku na ponad 1,2 mln złotych

Gdyńscy policjanci zatrzymali pracownika banku, który fikcyjnie zakładał lokaty bankowe swoim klientom, a następnie przelewał ich pieniądze na swoje prywatne konto. Sąd aresztował go na 3 miesiące.

Proboszcz ma znowu kłopoty z prawem

Ksiądz z Bojana, wcześniej oskarżony o molestowanie i rozpijanie nieletniej, został zatrzymany przez policję za jazdę po alkoholu. Duchowny prawdopodobnie straci prawo jazdy.

Jechał pijany bez prawa jazdy

Jechał pijany, potrącił policjanta, próbował uciec i w dodatku nie miał prawa jazdy. W Lęborku policja zatrzymała kierowcę, który miał 2,5 promila alkoholu we krwi. Podczas kontroli próbował uciec. Teraz jest w areszcie.
2,137FaniLubię
304ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Zapomniana historia strajków szkolnych na Kaszubach

To historia bohaterskich dzieci z Kaszub, walczących o prawo do nauki religii w języku polskim w zaborze pruskim. Historia zapomniana, ciągle badana i z...