fot. komedajazz.com

Już jutro rusza kolejna edycja unikatowego w skali światowej Komeda Jazz Festival. Przez kilka dni Słupsk serwuje prawdziwą ucztę dla miłośników jazzu.

To już XVII odsłona kultowego festiwalu i konkursu poświęconego pamięci Krzysztofa Komedy. Adresowany do młodych twórców konkurs ma na celu łączenie doświadczenia muzycznego twórców różnych narodowości. Fenomenem jest też to, że utwory konkursowe są unikatowe ze względu na to, iż nie mogą one być wcześniej nagrywane, publikowane, ani wykonywane publicznie.

Jutro w Pałacu Aureus przy ul. Westerplatte w Słupsku miłośnicy jazzu będą mogli posłuchać jazzowego trio Prynkiewicz Kubiszyn Konrad Trio ukazującego cały przekrój jazzowej twórczości.

fot. komedajazz.com

4 października w piątek Filharmonia i Teatr Słupski zapraszają na występ Nahorny Trio i Agnieszki Wilczyńskiej z programem składającym się z piosenek zebranych z kilku realizowanych dotychczas projektów. W piątek w Słupsku nie zabraknie także Leszka Możdzera, uważanego za jedno z największych odkryć polskiej muzyki jazzowej. O godz. 22.00 piwnica Anna De Croy zaprasza na Jam Session.

Rozstrzygnięcie konkursu kompozytorskiego i wręczenie nagród będzie miało miejsce w sobotę 5 listopada o godz. 19.00 w Filharmonii i Teatrze Słupskim. Tego dnia na słupskiej scenie wystąpi także Lech Wieleba – Poetic Jazz, QuintophoniQ Duo Q4Q, Leszek Kułakowski Trio & Krzesimir Dębski. W piwnicy Anny De Croy ponownie o godz. 22.00 odbędzie się Jam Session.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.