środa, 29 listopada, 2023
Strona główna Tagi Komeda Jazz Festival

Tag: Komeda Jazz Festival

XXI Komeda Jazz Festival już wkrótce!

9 listopada rozpoczyna się XXI edycja Komeda Jazz Festival, bez wątpienia najważniejsze święto dla słupskich fanów twórczości Krzysztofa Komedy oraz szeroko rozumianego jazzu. W piątek 13 listopada o godz. 19.00 Festiwal zagości w Teatrze Rondo gdzie wystąpią: Laureaci IX Konkursu Kompozytorskiego im. K. Komedy - Oleś Brothers & Christopher Dell - Ahead Trio - KOMEDA. Przedsprzedaż biletów w cenie 40 zł w Teatrze Rondo.

XVII Komeda Jazz Festival zakończony

Leszek Możdżer, Krzesimir Dębski i Leszek Kułakowski to gwiazdy Komeda Jazz Festiwal, który zakończył się w Słupsku Znani muzycy wystąpili w słupskiej filharmonii. Festiwal odbywał się w kilku cyklach od 5 sierpnia do 5 listopada.

Rusza kolejna edycja Komeda Jazz Festival

Już jutro rusza kolejna edycja unikatowego w skali światowej Komeda Jazz Festival. Przez kilka dni Słupsk serwuje prawdziwą ucztę dla miłośników jazzu.

XVII Komeda Jazz Festival

Rokrocznie w Słupsku, w listopadzie, odbywa się międzynarodowy festiwal jazzowy - KOMEDA JAZZ FESTIVAL. Patronem festiwalu jest najwybitniejszy polski kompozytor, twórca jazzu nowoczesnego w Europie - Krzysztof KOMEDA.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Fot. Karol Stańczak

Rozpoczął się 763. Jarmark św. Dominika

Przez trzy tygodnie miastem rządzić będą kupcy i artyści. W Śródmieściu Gdańska staną setki kramów i stoisk gastronomicznych. Na odwiedzających będzie czekała też Uliczka...