fot. Starostwo Słupsk

O tytuł najpiękniejszej powiatu słupskiego i Pomorza Środkowego w minioną sobotę walczyło dziewięć dziewczyn z tego regionu. Tytuł Miss otrzymała osiemnastoletnia Ewelina Świerczewska z Witkowa w gminie Smołdzino.

fot. Starostwo Słupsk

Kandydatki zaprezentowały się w strojach wieczorowych, sportowych i kąpielowych. Trzykrotnie wystąpiły  także przed mikrofonem. Oceniało je sześcioosobowe jury, któremu przewodniczył starosta słupski – Sławomir Ziemianowicz. Między pokazami dziewcząt czas zgromadzonej licznie widowni wypełniały występy Słupskiej Grupy Baletowej „Arabeska”, kabaretu De-Ka-De oraz solistek – Agnieszki Siepietowskiej i Aleksandry Afansjew.

fot. Starostwo Słupsk

Bardzo silna konkurencja i jeszcze większe emocje spowodowały, że atmosfera konkursu była bardzo napięta. II Wicemiss Wsi Powiatu Słupskiego i Wsi Pomorza Środkowego 2011 została Małgorzata Arcisz z Ciemina, a I Wicemiss – Natalia Jarząb z Choćmirówka. Miss Wsi Powiatu Słupskiego i Wsi Miss Pomorza Środkowego 2011 wybrano Ewelinę Świerczewską z Witkowa w gminie Smołdzino.

Finalistki otrzymały nagrody rzeczowe, a także bezpłatne wizyty w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Miss Powiatu wygrała telewizor 32-calowy i DVD od organizatorów oraz nagrodę finansową od sponsora.

fot. Starostwo Słupsk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.