środa, 7 grudnia, 2022
Strona główna Tagi Wystawa fotografii słupsk

Tag: wystawa fotografii słupsk

Wystawa fotografii Anny Klinkosz

Dla tych wszystkich, których aparat przyprawia o szybsze bicie serca zapraszamy na wystawę fotografii Anny Klinkosz pt. "Morskie Opowieści" do Teatru Rondo. Wystawa jest czynna od wczoraj, wstęp wolny.

Słupsk: Wystawa fotografii Filipiny Krawczykiewicz

W sobotę 10 maja o godz. 16.00 w galerii Teatru Rondo otwarta zostanie wystawa fotografii Filipiny Krawczykiewicz „odczucia, uczucia, przeczucia". Wystawa będzie czynna do 24 maja 2014 roku. Wstęp wolny.

„Tu i teraz” – wystawa fotografii Dominika Windorpskiego

14 kwietnia o godz. 13.00 w Galerii Akademickiej Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Bohaterów Westerplatte 63 zostanie otwarta wystawa fotografii Dominika Windorpskiego „Tu i teraz”. Autor jest studentem AP oraz wieloletnim uczestnikiem zajęć w Pracowni Fotografii Cyfrowej i Analogowej SOK. Wystawa będzie czynna do 28 kwietnia.

H&O Harmonia Obiektywna. Wystawa fotografii

20 marca o godz. 18.00 w Teatrze Rondo zostanie otwarta wystawa fotografii Romana Timofiejuka pt. "H&O Harmonia Obiektywna". Wystawę można będzie oglądać do 7 kwietnia w godz. 11.00-17.00.
2,137FaniLubię
307ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Międzywojenna architektura Gdyni zostanie ukazana na wystawie podczas festiwalu Triennale der Moderne w Berlinie // fot. mat. prasowe

Międzywojenna architektura Gdyni na prestiżowym festiwalu w Berlinie

Modernistyczna architektura to bardzo ważny element dziejów Gdyni, a jednocześnie jedno z najbardziej spektakularnych zjawisk polskiej kultury okresu międzywojennego. Warto jednak pamiętać, że za...