fot. GK

W sobotę 10 maja o godz. 16.00 w galerii Teatru Rondo otwarta zostanie wystawa fotografii Filipiny Krawczykiewicz „odczucia, uczucia, przeczucia”. Wystawa będzie czynna do 24 maja 2014 roku. Wstęp wolny.

fot. GK
fot. GK

Autorka mówi, że: „odczucia, uczucia, przeczucia” to wystawa fotografii przedstawiających ludzi, w większości nieznajomych, których spotkałam na swojej drodze w ciągu kilku ostatnich lat. Ludzie mnie fascynują i są dla mnie niewyczerpanym źródłem inspiracji, ale wtedy, kiedy zachowują się naturalnie. Kiedy człowiek nie wie, że jest fotografowany lub zauważa to dopiero w momencie, kiedy zdjęcie już jest wykonywane, często przez kilka sekund ma zsuniętą ze swojej twarzy maskę sztuczności, która często mu towarzyszy. Ja nieustannie staram się te krótkie momenty uchwycić, próbując w ten sposób „dokopać się” do interesującego, autentycznego, człowieczego piękna.

Filipina Krawczykiewicz – urodzona w 1993 roku w Słupsku. Aktywna artystycznie od 2004 roku. Zaangażowana w działalność Pracowni Batiku oraz Pracowni Fotografii Cyfrowej i Analogowej Słupskiego Ośrodka Kultury. Jej prace uczestniczyły w licznych wystawach w Polsce i za granicą (Portugalia, Indonezja, Rosja). Uczestniczka międzynarodowych wymian fotograficznych. Laureatka konkursów fotograficznych. Fotografka w redakcji Finału Teatrów Jednego Aktora OKR „Sam na Scenie”. Obecnie studentka Skandynawistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Dostrzega wielkie piękno w ludziach i stara się uzmysłowić je innym głównie poprzez fotografię uliczną oraz portretową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.