Paula Wrońska

Najnowsze artykuły oznaczone tagiem 'Paula Wrońska':
Paula Wrońska ze srebrnym medalem w Baku!
Dobre wieści dotarły do nas z Azerbejdżanu. W ostatnim dniu Mistrzostw Europy w strzelectwie sportowym w Baku doskonale spisała się reprezentacja Polski kobiet. W strzelaniu z trzech postaw na 300 metrów zdobyła ona srebrny medal. W skład trzyosobowej drużyny weszła zawodniczka Lider-Amicus Lębork Paula Wrońska oraz Sylwia Bogacka-Gwardia Zielona Góra i Karolina Kowalczyk-Śląsk Wrocław.
Mistrzyni z Lęborka ostatni raz wśród młodzieży
Dużym sukcesem Pauli Wrońskiej zakończyły się w niedzielę Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym. Swój udział w zawodach Paula rozpoczęła od złotego medalu w karabinie sportowym 60 strzałów leżąc uzyskując 616,2 pkt. Tym samym Paula obroniła tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Polski wywalczony w ubiegłym roku. Drugie miejsce zajęła Izabela Kasprzyk – Śląsk Wrocław (610,9 pkt) a trzecie Wioletta Szczurek –AZS Częstochowa (610,4 pkt).
Baltic Cup 2013. Międzynarodowe strzelanie w Łebie
Od piątku 8 listopada Łeba gości uczestników II Międzynarodowych Zawodów w Strzelaniach Pneumatycznych „Baltic Cup 2013". Jest to kontynuacja zawodów o „Puchar Ziemi Lęborskiej”, które od 2004 roku organizowane były przez klub „Lidera-Amicus” Lębork.
Dwa srebra Pauli Wrońskiej na Mistrzostwach Europy
Z dwoma brązowymi medalami wróciła do Lęborka z Mistrzostw Europy w strzelectwie sportowym z chorwackiego Osijeku Paula Wrońska. Lęborska zawodniczka oba medale zdobyła z koleżankami z reprezentacji Polski w klasyfikacji drużynowej.
Paula Wrońska zdobyła kolejne medale
Paula Wrońska z Lęborka, zawodniczka klubu strzeleckiego LOK Lider-Amicus na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się we Wrocławiu zdobyła kolejny złoty medal.
Paula Wrońska podczas zawodów będzie promować Powiat Lęborski
31 stycznia Zarząd Powiatu Lęborskiego podpisał umowę promocyjną z Paulą Wrońską, zawodniczką Klubu Strzeleckiego LOK „Lider – Amicus” Lębork. Paula Wrońska będzie promowała Powiat Lęborski podczas zawodów krajowych i międzynarodowych.
Paula Wrońska bez sukcesu, Bogacka ze srebrem!
Lęborczanka Paula Wrońska zakończyła swój występ na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie na dalekim 47 miejscu podczas eliminacji w karabinie pneumatycznym 10m. A jednak mamy pierwszy medal - zdobyła go jej koleżanka z kadry Sylwia Bogacka.
Paula Wrońska na Igrzyskach w Londynie
Już jutro nad ranem Paula Wrońska reprezentująca klub LOK Lider-Amicus Lębork wystartuje na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Paula będzie rywalizować w strzeleckiej konkurencji karabin pneumatyczny 10m.
Paula Wrońska złożyła olimpijską przysięgę [FOTO]
W sobotę 21 lipca br. w Centrum Olimpijskim PKOl odbyło się kolejne zaprzysiężenie członków Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Londyn 2012. Tym razem ślubowali strzelcy i tenisiści. Wśród nich była również lęborczanka Paula Wrońska.
Paula Wrońska zdobywa brąz na Mistrzostwach Polski
W sobotę 23 czerwca Paula Wrońska z klubu strzeleckiego LOK Lider-Amicus Lębork zdobyła brązowy medal podczas mistrzostw Polski seniorów w konkurencji karabin sportowy strzelanie z trzech postaw.