archiwum klubu

Z dwoma brązowymi medalami wróciła do Lęborka z Mistrzostw Europy w strzelectwie sportowym z chorwackiego Osijeku Paula Wrońska. Lęborska zawodniczka oba medale zdobyła z koleżankami z reprezentacji Polski w klasyfikacji drużynowej.

Pierwszy medal zdobyła reprezentacja w składzie: Sylwia Bogacka /Gwardia Zielona Góra/, Paula Wrońska /Lider-Amicus Lębork/, Alicja Ziaja /AZS Częstochowa/ w konkurencji karabin sportowy 60 strzałów leżąc uzyskując 1764 pkt.

W drugiej konkurencji karabin sportowy strzelanie z trzech postaw Wrońska zaprezentowała bardzo dobrą formę awansując z wynikiem 582 pkt. do finału, w którym zajęła ostatecznie ósme miejsce. Dało to drużynowo brązowy medal, a w tej konkurencji Alicję Ziaja w drużynie zastąpiła Agnieszka Nagay /Orzeł Łódź/.