środa, 24 kwietnia, 2024
Strona główna Tagi Strzelectwo

Tag: strzelectwo

Paula Wrońska ze srebrnym medalem w Baku!

Dobre wieści dotarły do nas z Azerbejdżanu. W ostatnim dniu Mistrzostw Europy w strzelectwie sportowym w Baku doskonale spisała się reprezentacja Polski kobiet. W strzelaniu z trzech postaw na 300 metrów zdobyła ona srebrny medal. W skład trzyosobowej drużyny weszła zawodniczka Lider-Amicus Lębork Paula Wrońska oraz Sylwia Bogacka-Gwardia Zielona Góra i Karolina Kowalczyk-Śląsk Wrocław.

Mistrzyni z Lęborka ostatni raz wśród młodzieży

Dużym sukcesem Pauli Wrońskiej zakończyły się w niedzielę Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym. Swój udział w zawodach Paula rozpoczęła od złotego medalu w karabinie sportowym 60 strzałów leżąc uzyskując 616,2 pkt. Tym samym Paula obroniła tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Polski wywalczony w ubiegłym roku. Drugie miejsce zajęła Izabela Kasprzyk – Śląsk Wrocław (610,9 pkt) a trzecie Wioletta Szczurek –AZS Częstochowa (610,4 pkt).

Dwa srebra Pauli Wrońskiej na Mistrzostwach Europy

Z dwoma brązowymi medalami wróciła do Lęborka z Mistrzostw Europy w strzelectwie sportowym z chorwackiego Osijeku Paula Wrońska. Lęborska zawodniczka oba medale zdobyła z koleżankami z reprezentacji Polski w klasyfikacji drużynowej.

Paula Wrońska złożyła olimpijską przysięgę [FOTO]

W sobotę 21 lipca br. w Centrum Olimpijskim PKOl odbyło się kolejne zaprzysiężenie członków Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Londyn 2012. Tym razem ślubowali strzelcy i tenisiści. Wśród nich była również lęborczanka Paula Wrońska.

Paula Wrońska tuż za podium na PŚ w Londynie

Kolejny sukces młodej lęborczanki na międzynarodowych zawodach. Paula Wrońska zajęła świetne czwarte miejsce podczas Pucharu Świata w Londynie, który był jednocześnie próbą przedolimpijską.

Grand Prix Pilzna dla Wrońskiej

Paula Wrońska, reprezentująca klub LOK Lider-Amicus Lębork wygrała dzisiaj Grand Prix Pilzna w strzelectwie w konkurencji karabinu pneumatycznego. Świetnie na zawodach wypadły także inne reprezentantki naszego kraju.

Paula Wrońska na Mistrzostwach Polski

We Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski w strzelectwie. W piątkowej rywalizacji świetnie poradziła sobie Paula Wrońska.

Lęborscy strzelcy z medalami

W dniach od 10 do 12 czerwca we Wrocławiu odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów w strzelectwie sportowym. Podczas zawodów świetnie zaprezentowali się zawodnicy lęborskiego klubu Lider-Amicus Lębork. Zdobyli pięć złotych i jeden brązowy medal.

Nagroda za celne oko

Wyrazy uznania oraz nagrody pieniężne od starosty Wiktora Tyburskiego otrzymały zawodniczki oraz trener lęborskiego klubu strzeleckiego LIDER.