poniedziałek, 17 maja, 2021
Strona główna Tagi Bieganie

Tag: bieganie

XVI Bieg Olimpijski Kwakowo 2017 już za nami!

20 maja br. w Kwakowie obył się XVI Bieg Olimpijski. Na starcie pojawiło się ponad 850 uczestników.

Biegi górskie tuż nad samym morzem. W Gdyni to możliwe!

12 kwietnia rusza pierwsza z czterech edycji Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2014. Zapisy już trwają. To propozycja dla biegaczy, którzy chcą urozmaicić kalendarz startowy, a jednocześnie wzbogacić swoje treningi.

Kolejny bieg w Gdyni, tysiące uczestników i tym razem nowa trasa

Stałych uczestników biegów organizowanych w Gdyni czeka tym razem niespodzianka. Wytyczona została nowa trasa. Najbliższy Bieg Urodzinowy Gdyni odbędzie się 9 lutego 2013 roku. Jest to jedna z czterech imprez z cyklu Grand Prix Gdyni w tym roku. Zgłaszać uczestnictwo można do 25 stycznia.

XII Bieg Uliczny św. Jakuba

W ramach Lęborskich Dni Jakubowych odbędzie się 21 lipca XII Bieg św. Jakuba Ap. Ulicami Lęborka wszyscy uczestnicy zmierzą się z trasą 10 km.

Gdynianin na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie!

W najważniejszej imprezie sportowej na świecie weźmie udział Gdynianin Marcin Chabowski. Na maratonie w Düsseldorfie Chabowski dobiegł jako czwarty, tym samym ustanowił swój rekord życiowy i zapewnił sobie start w Igrzyskach. Tegoroczne XXX Igrzyska Olimpijskie odbędą się w Londynie.
2,137FaniLubię
312ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Specjalne gogle umożliwią obejrzenie m.in. maszynowni czy kabiny komendanta osobom z niepełnosprawnościami, fot. Kamil Złoch

„Dar Pomorza” bez barier. Wnętrze obejrzymy przez gogle VR

Od teraz trudno dostępną maszynownię czy wąskie korytarze mesy oficerskiej i szpitaliku na „Darze Pomorza” mogą obejrzeć osoby z niepełnosprawnościami oraz trudnościami w poruszaniu...