fot. pomorskie.eu

W ramach Lęborskich Dni Jakubowych odbędzie się 21 lipca XII Bieg św. Jakuba Ap. Ulicami Lęborka wszyscy uczestnicy zmierzą się z trasą 10 km.

fot. pomorskie.eu

Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych na XII Bieg św. Jakuba Ap., który odbędzie się w sobotę 21 lipca 2012r. w Lęborku w ramach Lęborskich Dni Jakubowych. Biegacze rywalizować będą na ulicach Lęborka, trasa liczy 10 km, jest atestowana i składa się z 4 okrążeń. Start honorowy o godz. 15.50 z Placu Pokoju, start ostry o godz. 16.00 z ul. 1 Maja, meta na Pl. Pokoju. Dla najlepszych przewidziane są nagrody: puchary, statuetki oraz nagrody finansowe. Nagrody zostaną wręczone o godz. 18.00 na scenie na Pl. Pokoju. Dla uczestników spoza Lęborka istnieje możliwość bezpłatnego noclegu w Domu Dziecka nr 1 przy ul. Gdańskiej 40, zgłoszenia do 19.07.br.

Zgłaszać można się do 20.07.br. W Centrum Sportu i Rekreacji, również w dniu biegu od godz. 12.00 w Biurze zawodów w Urzędzie Miejskim przy ul. Armii Krajowej 14. Elektroniczne zapisy na stronie http://www.elektronicznezapisy.pl/events Opłata startowa – 20 zł.

fot. CSIR Lębork

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.