Mądrzy kibice oczami gimnazjalistów

10 marca 2011r. | Drukuj

Pozytywne formy zachowań i bezpieczeństwo podczas imprez masowych były tematem przewodnim festiwalu teatralnego, zorganizowanego przez policję w Chojnicach. Przedstawienia odbywały się na scenie Chojnickiego Domu Kultury.

Festiwal Małych Form Teatralnych zorganizowany przez policjantów z Chojnic odbył się pod hasłem „Mądry kibic z klasą kibicuje, stadionów nie demoluje” i odnosił się do zagadnień bezpieczeństwa podczas Euro 2012. Zadaniem młodzieży z chojnickich gimnazjów było propagowanie pozytywnych form zachowań. Na deskach teatru pojawiły się różne grupy kibiców: szalikowcy, chuligani, ultrasi i sympatycy piłki nożnej.

fot. KWP Gdańsk

Pięcioosobowe jury nie miało wątpliwości, ze najlepsza okazała się grupa uczniów ze Sławęcina. Ich spektakl oparty był na kanwie telewizyjnego programu, w którym w studiu telewizyjnym spotkali się różni kibice.

fot. KPW Gdańsk

Przed zwycięzcami kolejne zadanie – reprezentacja powiatu podczas kolejnego etapu festiwalu, który odbędzie się w kwietniu w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.


Opublikowano w: Chojnice
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz