czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona główna Tagi Festiwal

Tag: festiwal

Carlos Santana zagra w Dolinie Charlotty

W tym roku gwiazdą letniego festiwalu w Dolinie Charlotty koło Słupska będzie Carlos Santana. 3 sierpnia zagra koncert na 7. Festiwalu Legend Rocka, na którym wystąpi też Alice Cooper.

Sławomir Mrożek w Gdyni

Sławomir Mrożek przyjechał do Gdyni na VI Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych R@port. Światowej sławy dramaturg przewodniczy jury festiwalu.

Festiwal młodych talentów NIEMEN NON STOP

Szósty festiwal „polskiego artysty wszech czasów” odbywa się tradycyjnie w Słupsku w dniach 20 - 22 X. Gościem honorowym imprezy jest w tym roku Małgorzata Niemen.

Witkacomania – pierwszy taki festiwal

Festiwal twórczości Stanisława Ignacego Witkiewicza przygotowały wspólnie słupskie ośrodki kultury i teatry. Dziś rozpoczęła się trzydniowa "Witkacomania".

Sun Grass Festival

MOKSiR Reda zaprasza na festiwal muzyki elektronicznej w plenerze. Impreza odbędzie się 27 sierpnia w Redzie. Organizatorzy zapraszają miłośników mocnego brzmienia.

Prince na festiwalu Open’er!

Po raz pierwszy wystąpi w Polsce, a do Gdyni przyleci na jeden dzień. Koncert Prince’a będzie jednym z największych wydarzeń tegorocznego festiwalu Open'er w Gdyni.

WATCH DOCS 2011 [WIDEO]

Stowarzyszenie Użyteczności Publicznej Aktywne Pomorze zaprasza na 9 Objazdowy Festiwal WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie, który rozpoczął się w Słupsku we wtorek 12 kwietnia i potrwa do niedzieli.

Mądrzy kibice oczami gimnazjalistów

Pozytywne formy zachowań i bezpieczeństwo podczas imprez masowych były tematem przewodnim festiwalu zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Chojnicach. Do propagowania tego typu postaw policjanci zachęcali miejscową młodzież podczas konkursu na deskach Chojnickiego Domu Kultury.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...