Na Pomorzu jest już 36 chorych na AH1N1

20 stycznia 2011r. | Drukuj

Tylko w województwie pomorskim do tej pory na świńską grypę zachorowało 36 osób. Wirus potwierdzono u czterech nowych pacjentów w szpitalu w Miastku.

fot. Powiat bytowski

Chorzy z wirusem AH1N1 przebywają w szpitalach w Gdańsku, Słupsku, Bytowie, Miastku i Chojnicach. W Miastku w ciągu kilku dni przybyło czterech nowych pacjentów zarażonych wirusem AH1N1. Są to mężczyźni w wieku 34, 54 i 62 lat oraz kobieta w wieku 56 lat. Wszyscy pacjenci leżą na oddziale wewnętrznym w miasteckim szpitalu. Przyjęci zostali z ostrą infekcją. Obecnie stan wszystkich chorych na świńską grypę jest dość dobry, jak informuje rzecznik Szpitala Powiatu Bytowskiego pani Ewa Wichłacz. Szpital czeka jeszcze na wyniki badań trzech pacjentów, dwóch z Miastka, jednego z Bytowa. Na Pomorzu już 36 osób zachorowało na świńską grypę. Trzy zmarły.


Opublikowano w: BytówWiadomości
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także