środa, 24 kwietnia, 2024
Strona główna Tagi świńska grypa na Pomorzu

Tag: świńska grypa na Pomorzu

Pierwsze przypadki świńskiej grypy na Pomorzu

W województwie pomorskim mamy już pięć przypadków zachorowań na grypę AH1N1. Czterech pacjentów leży w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Lekarze zapewniają: to nie epidemia.

Na Pomorzu jest już 36 chorych na AH1N1

Tylko w województwie pomorskim do tej pory na świńską grypę zachorowało 36 osób. Wirus potwierdzono u czterech nowych pacjentów w szpitalu w Miastku. ...

Zdrowieją chorzy na świńską grypę

Poprawia się stan zarażonych wirusem AH1N1 w Bytowie i Miastku. Pielęgniarkę, która zaraziła się świńską grypą od pacjentów, wypisano już z miasteckiego szpitala.

Pielęgniarka chora na świńską grypę

Kolejne zachorowania na świńską grypę na Pomorzu. Już 19 odnotowanych przypadków! Wczoraj wirusa AH1N1 potwierdzono u pielęgniarki w Miastku.

Coraz więcej zarażonych wirusem AH1N1

Już 10 osób w województwie pomorskim jest chorych na świńską grypę. Wczoraj zmarła 60-letnia kobieta w Chojnicach. To drugi przypadek śmiertelny w naszym regionie.

Kolejne zachorowania na świńską grypę!

W Słupsku potwierdzono kolejne dwa przypadki zachorowania na świńską grypę. Oznacza to, że na Pomorzu wirus AH1N1 wykryto już u sześciu osób. Wczoraj w Słupsku zmarł jeden z chorych. Tymczasem prezydent Słupska apeluje, by szczepić się przeciwko grypie.

Świńska grypa – już czterech chorych na Pomorzu!

Świńska grypa dotarła na Pomorze. Do szpitali w Słupsku i Gdańsku trafiły już cztery osoby z wirusem AH1N1. Stan mężczyzn, którzy przebywają na słupskim OIOM-ie jest bardzo ciężki.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...