Pierwsze miejsce dla Gwiżdży

12 listopada 2014r. | Drukuj

W dniach 7-9 listopada odbył się IV Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych – Trybuna Teatru w Piotrkowie Trybunalskim. Do konkursu organizatorzy zakwalifikowali tylko 10 spektakli z całej Polski. Grupa Teatralna „Gwiżdże” ze Słupskiego Ośrodka Kultury otrzymała I miejsce w kategorii teatrów młodzieżowych za spektakl „Kuglemugle”.

mat. prasowy

mat. prasowy

Jurorzy podkreślali bardzo dobrą konstrukcję spektaklu w połączeniu teatru i cyrku oraz wielostronność talentów młodych aktorów, a Adrian Grzymkowski otrzymał Wyróżnienie Aktorskie.

Grupa pracuje nad nowym spektaklem, ale „Kuglemugle” mają już zaproszenia na przyszły rok, na festiwale w całej Polsce. Spektakl będzie można zobaczyć w Słupsku, w mikołajkowy wieczór 6 grudnia o godz. 18.00 w Teatrze Rondo, bilety 15 i 8 złotych, rezerwacje pod nr 59 84 263 49.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz