sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona główna Tagi Grupa teatralna gwiżdże

Tag: grupa teatralna gwiżdże

Spektakl „Kugle mugle” w słupskim teatrze

Miłośników teatru ale także kuglarstwa i sztuki cyrkowej zapraszamy 24 stycznia o godz. 18.00 do Teatru Rondo, gdzie zaprezentowany zostanie spektakl Grupy Teatralnej „Gwiżdże”, zatytułowany „Kugle mugle”.

Pierwsze miejsce dla Gwiżdży

W dniach 7-9 listopada odbył się IV Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych - Trybuna Teatru w Piotrkowie Trybunalskim. Do konkursu organizatorzy zakwalifikowali tylko 10 spektakli z całej Polski. Grupa Teatralna "Gwiżdże" ze Słupskiego Ośrodka Kultury otrzymała I miejsce w kategorii teatrów młodzieżowych za spektakl "Kuglemugle".

Słupskie „Gwiżdże” nagrodzone w Policach

Spektakl „Kugle mugle” Grupy Teatralnej „Gwiżdże” zdobył wyróżnienie na IV edycji festiwalu Teatralna Elipsa Kreatywności. W trakcie międzynarodowych spotkań odbywających się od 1 do 4 maja w Policach zaprezentowano 9 spektakli w tym 5 z Polski i 4 z Niemiec.

Premiera spektaklu „Kugle, mugle” w Teatrze Rondo

Miłośników teatru ale także kuglarstwa i sztuki cyrkowej zapraszamy w sobotę 14 września o godz. 19.00 do Teatru Rondo. Tego dnia swoją premierę będzie miał kolejny spektakl Grupy Teatralnej „Gwiżdże”, zatytułowany „Kugle mugle”.

Słupska grupa teatralna nagrodzona na krajowym festiwalu

Grupa Teatralna Gwiżdże otrzymała wyróżnienie na VII Salezjańskim Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym, który zakończył się 5 sierpnia 2013 roku w Szczecinie.
2,137FaniLubię
304ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Zapomniana historia strajków szkolnych na Kaszubach

To historia bohaterskich dzieci z Kaszub, walczących o prawo do nauki religii w języku polskim w zaborze pruskim. Historia zapomniana, ciągle badana i z...