fot. materiał prasowy

Grupa Teatralna Gwiżdże otrzymała wyróżnienie na VII Salezjańskim Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym, który zakończył się 5 sierpnia 2013 roku w Szczecinie.

fot. materiał prasowy
fot. materiał prasowy

Na trwającym trzy dni VII  Salezjańskim Festiwalu Teatralnym zaprezentowało się   kilkanaście alternatywnych teatrów z całej Polski. W finale znalazło się jedenaście grup. Na scenie Teatru Kana oraz Akademickiego Centrum Kultury Uniwersytetu Szczecińskiego widzowie oglądali teatry słowa, tańca, ognia, a nawet grupy cyrkowe.

„Gwiżdże” ze Słupska były jednym z najmłodszych uczestników festiwalu, stąd jeszcze większa radość związana z otrzymaną nagrodą. Jury postanowiło wyróżnić młodych słupskich aktorów za spektakl „Kugle mugle”.

Tegoroczny SOFFT zbiegał się w czasie z wielką imprezą żeglarską The Tall Ships Races 2013, dzięki temu wielką kulminacją festiwalu stał się wspólny udział organizatorów i zaproszonych zespołów w finałowej paradzie regat.

 Mieszkańcy Słupska przedstawienie „Gwiżdży” będą mogli zobaczyć już na scenie rozbudowanego Ronda, 14 września 2013 roku o godz. 19.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.