Haszysz i amfetamina w kieszeni

03 października 2014r. | Drukuj

Patrol policjantów z II Komisariatu w Słupsku zatrzymał 35-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Słupszczanin miał przy sobie dwa woreczki strunowe, wewnątrz których znajdowała się amfetamina i haszysz. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. KMP Słupsk

fot. KMP Słupsk

– W poniedziałek, słupscy policjanci na jednym z osiedli zauważyli mężczyznę, który na widok mundurowych gwałtownie zmienił kierunek marszu. Przyspieszył i pobiegł w stronę najbliżej znajdującej się klatki schodowej. Tam został zatrzymany i podczas legitymowania, a następnie przeszukania odzieży potwierdzono co było powodem takiego zachowania. W kieszeniach mężczyzny funkcjonariusze znaleźli foliowe woreczki z zawartością białego proszku oraz brunatnej substancji w formie kostki. Późniejsze badania potwierdziły, że jest to amfetamina i haszysz – relacjonuje Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Zatrzymany 35-latek został już przesłuchany. Usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Sprawa trafi do sądu, który zadecyduje o jego dalszym losie.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz