W garażu miał ponad 250 porcji marihuany

22 maja 2014r. | Drukuj

Policjanci ze Słupska zabezpieczyli ponad 80 gramów marihuany w jednym z mieszkań na terenie tego miasta. Z narkotyków można wyprodukować nawet 250 działek dilerskich. Funkcjonariusze w związku ze sprawą zatrzymali 42-letniego słupszczanina. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. Wikipedia

fot. Wikipedia

– Kryminalni ze Słupska w ubiegłym tygodniu realizowali kolejną sprawę dotyczącą przestępczości narkotykowej. Śledczy ustalili, że w jednym z mieszkań w Słupsku mogą znajdować się znaczne ilości narkotyków. W trakcie przeszukania posesji należącej do 42 letniego mężczyzny, w jednym z pomieszczeń gospodarczych policjanci ujawnili znaczne ilości suszu roślinnego – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Późniejsze badania potwierdziły, że jest to marihuana w ilości ponad 80 gramów. Oprócz narkotyków, które były poporcjowane w 1 gramowe działki, mundurowi zabezpieczyli także wagę elektroniczną służąca do ich porcjowania.

Zatrzymany 42-letni słupszczanin trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz