Sprawa podpaleń aut w Słupsku. Kobyliński: Nie mam z tym nic wspólnego

20 maja 2014r. | Drukuj

W odpowiedzi na oskarżenia Aleksandra Jacka, prezydent Słupska Maciej Kobyliński zaprzecza jakoby miał coś wspólnego z podpaleniem aut. Słupska prokuratura postawiła zarzut podżegania do podpalenia Andrzejowi O. Czesław M. zdaniem śledczych podpalał, a Jurij M. brał udział w podpaleniu.

fot. M.Słupczewski/UM w Słupsku

fot. M.Słupczewski/UM w Słupsku

Aleksander Jacek podczas zwołanej konferencji prasowej podał, że Czesław M. zeznał, że przed podpaleniem aut należących do Jacka, spotkał się z Maciejem Kobylińskim i Andrzejem O. w restauracji w Poganicach. Tam wg relacji Czesława M. miało dojść do decyzji o podpaleniu aut i umorzeniu długu matce Czesława M. za sklep w kwocie 20 tysięcy.

Zastępca prezydenta Słupska Andrzej Kaczmarczyk w wydanym oświadczeniu odniósł się do decyzji o umorzeniu długów:

„…Moja decyzja podjęta została zgodnie z prawem i kompetencjami wobec osoby starszej, przebywającej na emeryturze, która znajdowała się w trudnej sytuacji życiowej i finansowej po śmierci męża…”.

Co zrobi teraz prokuratura? Dowiemy się niebawem.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz