fot. ipla.tv

Głośna sprawa podpaleń samochodów w Słupsku należących do lokalnego biznesmena Aleksandra Jacka obije się o program reporterów Polsatu. „Państwo w państwie” wyemituje swój program i w nim przedstawi sprawę podpaleń aut w Słupsku.

fot. ipla.tv
fot. ipla.tv

„Państwo w państwie” miało wyemitować program w niedzielę 28 września. Jednak ktoś z kręgu słupskiego magistratu poinformował centralę stacji o prowadzeniu w ten sposób kampanii wyborczej przez komitet Aleksandra Jacka. Program wraca i emisja odbędzie się 12 października.

Zobacz więcej: Dalszy ciąg sprawy podpaleń w Słupsku. Andrzej O. zatrzymany

– Słupsk to państwo w państwie, a więc pokazanie tych nieprawidłowości jak najbardziej leży w interesie twórców programu. Ja już kilkakrotnie deklarowałem, że nie tak bardzo zależy mi, aby zostać prezydentem – bardziej chciałbym, aby radni z naszego komitetu dostali się do samorządu – tak więc zobligowałem się, że jeśli zajdzie taka potrzeba, jestem gotów zrezygnować z prezydenta, żeby tylko nasi mieszkańcy przed wyborem – bo to jest bardzo ważny wybór, wybór na następnych kilka lat – dowiedzieli się, co tak naprawdę dzieje się w naszym mieście – podkreślił Aleksander Jacek w wypowiedzi dla Kanału 6.

Emisja programu „Państwo w państwie” odbędzie się 12 października o godz. 19.30 na antenie Polsatu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.