niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona główna Tagi Aleksander Jacek

Tag: Aleksander Jacek

Zbigniew Konwiński wygrywa kolejny sondaż wyborczy

W dniach 20-24 października firma PBS na zlecenie Centrum Inicjatyw Obywatelskich przeprowadziła sondaż wyborczy dotyczący tegorocznych wyborów samorządowych. Zbigniew Konwiński kandydat PO na prezydenta Słupska pozostawia swoich konkurentów w tyle. W wyborach do Rady Miejskiej najwięcej poparcia uzyskała PO. Sondaż został przeprowadzony na 500-osobowej, reprezentatywnej grupie mieszkańców Słupska

Podpalone auta i zaniechania prokuratury. Program „Państwo w państwie” o Słupsku

Głośna sprawa podpaleń samochodów w Słupsku należących do lokalnego biznesmena Aleksandra Jacka obije się o program reporterów Polsatu. „Państwo w państwie” wyemituje swój program i w nim przedstawi sprawę podpaleń aut w Słupsku.

Zbigniew Konwiński: Wybierz przyszłość

Pod takim hasłem wyborczym rozpocznie walkę o fotel prezydenta miasta Słupska Zbigniew Konwiński. Na specjalnej konferencji prasowej Zbigniew Konwiński przedstawił swój program wyborczy.

Sprawa podpaleń aut w Słupsku. Kobyliński: Nie mam z tym nic...

W odpowiedzi na oskarżenia Aleksandra Jacka, prezydent Słupska Maciej Kobyliński zaprzecza jakoby miał coś wspólnego z podpaleniem aut. Słupska prokuratura postawiła zarzut podżegania do podpalenia Andrzejowi O. Czesław M. zdaniem śledczych podpalał, a Jurij M. brał udział w podpaleniu.

Dalszy ciąg sprawy podpaleń w Słupsku. Andrzej O. zatrzymany

W Słupsku zrobiło się gorąco, gdy Czesław M. oświadczył, że stoi za podpaleniem samochodów należących do Aleksandra Jacka i zrobił to na zlecenie znanego dilera samochodowego Andrzeja O.

Kto podpalił samochody? „Pewna opcja polityczna”?

Znany oponent prezydenta Macieja Kobylińskiego Aleksander Jacek nie ma wątpliwości, kto stoi za wtorkowym podpaleniem samochodów przed jego domem w Słupsku . Jego zdaniem to próba zastraszenia, za którą stoją ludzie związani „z pewną opcją polityczną”.
2,137FaniLubię
305ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Pomorski gryf w nowej odsłonie

Nowocześniejszy, bardziej graficzny, pełen przestrzeni  i światła – tak wygląda nowy logotyp województwa pomorskiego. Przygotowana przez ASP księga identyfikacji wizualnej oparta jest na herbie...