W Słupsku spotkały się dwie kandydatki do PE

23 kwietnia 2014r. | Drukuj

Wczoraj w Słupsku odbyło się spotkanie wyborcze dwóch kandydatek do Parlamentu Europejskiego Beaty Chrzanowskiej oraz legendy Solidarności Henryki Krzywonos-Stycharskiej. Obie kandydatki przekonywały słupszczan do swoich racji i prosiły o wsparcie w nadchodzących wyborach.

fot. GK

fot. GK

Beata Chrzanowska i Henryka Krzywonos-Stycharska wystartują z pomorskiej listy PO.

– Gdybym została wybrana chciałabym pracować w Komisji Zatrudnienia i Spraw Socjalnych PE i tym sposobem dążyć do zrównania minimalnego wynagrodzenia w całej Europie – mówiła Henryka Krzywonos-Stycharska podczas wtorkowego spotkania.

Beata Chrzanowska w PE chciałaby się zająć bezpieczną żywnością. Z wykształcenia jest nauczycielem chemii oraz technologiem żywności.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Żega pisze:

    Jeżeli lansowana jest legenda, to nic dobrego. Włóżmy ją między bajki i niech tak pozostanie. W innym przypadku kandydatka do Parlamentu Europejskiego, legitymująca się odpowiednim wykształceniem daje nadzieję, że wniesie do Parlamentu coś dla Europy i dla Polski. Czasem bywa tak, że „na afisz” pchają się ludzie, których jedyną ideą jest KASA. A to za mało.

Dodaj komentarz