Policjanci odzyskali skradziony komputer

17 grudnia 2013r. | Drukuj

Kryminalni z I Komisariatu Policji w Słupsku odzyskali warty 2 tys. złotych laptop marki Samsung i zatrzymali 21-letniego złodzieja. Mężczyzna w ten sam sposób kilkanaście dni temu z sali wykładowej uczelni ukradł inny komputer. Złodziej usłyszał już zarzuty kradzieży, grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Policjanci z Komisariatu Policji I w Słupsku zajmowali się sprawą kradzieży komputera. Pokrzywdzony słupszczanin zostawił laptop w pomieszczeniu socjalnym szpitala i udał się na zajęcia. Po powrocie okazało się, że komputer został skradziony. Natychmiast o tym fakcie zawiadomił policjantów. Wezwani na miejsce śledczy, zaczęli ustalać okoliczności tej kradzieży. Policjanci skojarzyli tą sprawę z inną podobną, do której doszło ponad tydzień temu. Wtedy z pomieszczenia sali wykładowej znajdującej się nieopodal uczelni wyższej, skradziono jednostkę centralną komputera Dell wartą 4 tys. złotych. Tamta sprawa została szybko wyjaśniona. Sprawca kradzieży został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Jak ustalili policjanci, ten sam mężczyzna w miniony piątek ukradł z szatni szpitala kolejny komputer-laptop marki samsung. Policjanci zatrzymali złodzieja w jego mieszkaniu. Niedługo po tym mundurowi w jednym z miejscowych serwisów komputerowych odzyskali skradziony komputer.

Zatrzymany 21-latek został już przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

Najnowsze komentarze