Starosta Słupski nagrodził sportowców i trenerów

28 października 2013r. | Drukuj

24 października w Sali Czerwonej Starostwa Powiatowego w Słupsku wręczono kolejne nagrody Starosty Słupskiego sportowcom z powiatu słupskiego oraz ich trenerom za wysokie wyniki sportowe.

Laureaci.

Laureaci.

Nagrody pieniężne z rąk członków Zarządu Powiatu Słupskiego: Starosty Sławomira Ziemianowicza, Wicestarosty Andrzeja Burego oraz Andrzeja Wojtaszka otrzymali:

  • Barbara Madejczyk za zajęcie I miejsca w rzucie oszczepem na Mistrzostwach Polski Seniorów w Toruniu
  • Joanna Terefenko za I miejsce w biegu z przeszkodami na dystansie 3000 metrów na  Mistrzostwach Polski Juniorów w Bydgoszczy
  • Patryk Błaszczyk za II miejsce w biegu przełajowym na 2000 metrów na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Łodzi)
  • Klaudia Maruszewska za III miejsce w rzucie oszczepem na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Łodzi)
  • Paulina Przybyszewska – za III miejsce w biegu przełajowym na 2000 metrów na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w  Łodzi)
  • Kamil Aniszewski za III miejsce w biegu przez płotki na dystansie 300 metrów na Mistrzostwach Polski Młodzików w Radomiu.

Z kolei a pracę z podopiecznymi nagrodzono trenerów Lekkoatletycznego Klubu Sportowego „Jantar” w Ustce – Lucynę Kuklińską-Nurkowską i Henryka Michalskiego.

Starosta Słupski serdecznie gratulował osiąganych wyników i życzył wszystkim dalszych sukcesów, które jak dodał „łatwiej osiągać mając wsparcie finansowe”. Jego słowa potwierdził Henryk Michalski, który w imieniu zgromadzonych podziękował Członkom Zarządu za nagrody.

/Naji Gochë –tz/


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz