Policja wyjaśnia przyczyny wypadku drogowego w Słupsku

12 sierpnia 2013r. | Drukuj

Policjanci ze Słupska wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek na osiedlu Westerplatte-Hubalczyków. W zderzeniu z samochodem osobowym, śmierć poniósł 17 letni motocyklista. Drugi z uczestników-pasażer jednośladu w ciężkim stanie trafił do słupskiego szpitala. Po raz kolejny funkcjonariusze apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność oraz stosowali się do przepisów ruchu drogowego.

fot. policja.pl

fot. policja.pl

Po otrzymaniu informacji o wypadku w drogowym na ulicy Hubalczyków, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku natychmiast skierował tam funkcjonariuszy ruchu drogowego. Jak wstępnie ustalili mundurowi, kierujący samochodem peugeot, 38 letni mieszkaniec gminy Ustka, wyjeżdżając z drogi osiedlowej nie ustąpił pierwszeństwa motocyklowi suzuki nadjeżdżającemu z prawej strony, na skutek czego doszło do zderzenia pojazdów. Pomimo szybkiej akcji reanimacyjnej, śmierć na miejscu poniósł 17 letni mężczyzna poruszający się motocyklem. Druga z osób jadących tym jednośladem to 16 latek, który z poważnymi obrażeniami trafiła do słupskiego szpitala. Na miejscu wypadku był prokurator, który wraz z policjantami ustalał okoliczności i szczegóły tego tragicznego zdarzenia drogowego. Sprawdzono także stan trzeźwości 38 – letniego kierowcy peugeota i badanie nie wykazało aby znajdował się pod wpływem alkoholu.

Zobacz więcej: Tragiczny wypadek. Nie żyje 17-letni motocyklista >>>

Policjanci apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność oraz stosowali się do przepisów ruchu drogowego. Sprzyjające warunki atmosferyczne , niejednokrotnie prosty odcinek drogi jak było w tym przypadku oraz dobra nawierzchnia prowokować mogą do zbyt szybkiej i brawurowej jazdy. Rozwaga i wyobraźnia, a przede wszystkim zdrowy rozsądek przyczynią się do tego, że bezpiecznie dotrzemy do celu podróży.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz