Oklaski! Kolejna akcja słupskich wolontariuszy

28 kwietnia 2013r. | Drukuj

W piątek 26 kwietnia grupa słupskich wolontariuszy pod nazwą Każde Dobre Serce Słupsk zorganizowało kolejną akcję społecznościową. Tym razem zbierali zabawki dla dzieci z Świetlicy Środowiskowej w Słupsku.

fot. GK

Wolontariusze zawitali do dwóch słupskich placówek: Placówki Wsparcia Dziennego nr 1 MOPR przy ulicy Zygmunta Augusta oraz do Świetlicy Środowiskowej przy ulicy Raszyńskiej w Słupsku.

fot. GK

– Spotkaliśmy się z dziećmi, które przyjęły nas z serdecznymi i ciepłymi uśmiechami. Celem spotkań było przekazanie pluszaków i zabawek, jakie udało nam się zgromadzić podczas zorganizowanej zbiórki – mówi Przemysław Kaca. Z kolei Jolanta Szmakow dodaje, że już niebawem rozpoczną zbieranie rzeczy i artykułów dla ofiar dzisiejszego wybuchu gazu w Słupsku.

Logo słupskich wolontariuszy.

Logo słupskich wolontariuszy.

To już kolejna akcja słupskiego stowarzyszenia. Grupa słupskich wolontariuszy cieszy się ogromnym zainteresowaniem lokalnego społeczeństwa. Wolontariusze posiadają fanpage na portalu społecznościowym Facebook pod nazwą Każde Dobre Serce Słupsk.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Przemek pisze:

    Bardzo dziękujemy za artykuł!:) Gorąco zachęcam do przystąpienia do naszej grupy, której celem jest założenie stowarzyszenia :)

Dodaj komentarz