Policjanci ze Słupska proszą o pomoc w ujęciu złodzieja

09 kwietnia 2013r. | Drukuj

Policjanci ze Słupska poszukują świadków kradzieży miedzianych drutów z szybów wind wieżowców na terenie osiedla Niepodległości. Wszystkich, którzy w ostatnim czasie widzieli osobę bądź osoby wykonujące prace w szybach wind, proszeni są o zgłaszanie się do Komisariatu Policji II przy ul al. 3 go Maja, bądź telefonicznie przekazywanie informacji pod numerami 997 lub 112. Funkcjonariusze zapewniają dyskrecję i anonimowość.

www.dziennikpaslecki.pl

www.dziennikpaslecki.pl

Policjanci z Komisariatu II Policji w Słupsku zajmują się sprawą kradzieży drutów będących wyposażeniem wind w kilku miejscowych wieżowcach Jak ustali śledczy, sprawca bądź sprawcy najprawdopodobniej w ciągu kilku dni, z szybów wind odciął i ukradł 70 – półtora metrowych kawałków miedzianych drutów. Stanowią one uziemienie dla drzwi i zabezpieczają je przed przypadkowym otwarciem np. podczas jazdy windą.

Funkcjonariusze ustalili, że wartość materialna z tytułu kradzieży jest niewielka jednak, brak tych przewodów powodować może realne zagrożenie dla życia i zdrowia korzystających z wind osób. Obecnie śledczy przesłuchują świadków i ustalają okoliczności tej kradzieży.

Policjanci, proszą wszystkich, którzy w ostatnim czasie widzieli osobę bądź osoby wykonujące prace w szybach wind, o zgłaszanie się do Komisariatu Policji II przy ul al. 3 go Maja, bądź telefonicznie przekazywanie informacji pod numerami 997 lub 112.

Być może otrzymane od Państwa relacje i przekazane informacje, przyczynią się do zatrzymania sprawcy tego przestępstwa . Osoba odpowiedzialna za tą kradzież oraz za stworzenie swoim czynem zagrożenia i narażenia na niebezpieczeństwo, musi liczyć się z konsekwencjami karnymi w postaci kary nawet 3 lat więzienia.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz