Trzymał w domu 2 kg marihuany. Grozi mu 10 lat

21 stycznia 2013r. | Drukuj

Prawie 2 kilogramy narkotyków o wartości blisko 60 tysięcy złotych zabezpieczyli w piątek kryminalni z I Komisariatu Policji w Słupsku. To kolejna osoba mająca związek z handlem narkotykami. 24-letniemu słupszczaninowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. policja

fot. policja

W miniony piątek  funkcjonariusze z I Komisariatu Policji w Słupsku weszli do jednego z mieszkań w centrum  Słupska. W mieszkaniu zajmowanym przez 24-letniego mężczyznę funkcjonariusze znaleźli blisko 2 kilogramy marihuany. Podczas dalszych czynności śledczy zabezpieczyli  jeszcze 100  gramów amfetaminy oraz wagi służące do  porcjowania. Wstępnie oszacowano, że na czarnym rynku narkotyki warte są ponad  60  tys. złotych.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W sobotę usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją Sądu Rejonowego w Słupsku zastosowano wobec niego tymczasowy areszt na 2 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie ma charakter rozwojowy i niewykluczone, że dojdzie do kolejnych zatrzymań – informuje KWP w Gdańsku.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz