fot. policja

Prawie 2 kilogramy narkotyków o wartości blisko 60 tysięcy złotych zabezpieczyli w piątek kryminalni z I Komisariatu Policji w Słupsku. To kolejna osoba mająca związek z handlem narkotykami. 24-letniemu słupszczaninowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. policja
fot. policja

W miniony piątek  funkcjonariusze z I Komisariatu Policji w Słupsku weszli do jednego z mieszkań w centrum  Słupska. W mieszkaniu zajmowanym przez 24-letniego mężczyznę funkcjonariusze znaleźli blisko 2 kilogramy marihuany. Podczas dalszych czynności śledczy zabezpieczyli  jeszcze 100  gramów amfetaminy oraz wagi służące do  porcjowania. Wstępnie oszacowano, że na czarnym rynku narkotyki warte są ponad  60  tys. złotych.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W sobotę usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją Sądu Rejonowego w Słupsku zastosowano wobec niego tymczasowy areszt na 2 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie ma charakter rozwojowy i niewykluczone, że dojdzie do kolejnych zatrzymań – informuje KWP w Gdańsku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.