Przez Sopot ciężarówką tylko do grudnia

23 października 2012r. | Drukuj

Pisaliśmy już o zakazie poruszania się po Sopocie samochodów ciężarowych o masie całkowitej przekraczającej 24 tony, który miał stanąć przy wjeździe do miasta 1 listopada. Tak się jednak nie stanie.

fot. sxc.hu

Sam zakaz wejdzie w życie jednak nie 1 listopada jak zapowiadano wcześniej, ale miesiąc później – 1 grudnia. Przyczyną okazało się nie wyznaczenie tras objazdu. – Zmiana terminu związana jest z prowadzonymi jeszcze uzgodnieniami z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad dotyczącymi tras objazdów i oznakowania. – informuje Magdalena Jachim Rzecznik prasowy Naczelnik Biura Prezydenta Urzędu Miasta Sopotu. – W listopadzie będziemy jeszcze informować kierowców o planowanym zakazie wjazdu do Sopotu samochodów ciężarowych o masie całkowitej przekraczającej 24 tony. – dodaje Jachim.

W przypadku konieczności wjazdu na teren Sopotu samochodu o masie powyżej 24 ton, np. w związku z realizowaną na terenie miasta inwestycją, będzie to wymagało uzyskania specjalnej zgody ZDiZ Sopot.

Czytaj>> Stanie zakaz wjazdu przed Sopotem


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz