Hodował konopie w pokoju rodziców

22 października 2012r. | Drukuj

Słupska policja zatrzymała mężczyznę zajmującego się uprawą marihuany. W jego mieszkaniu zabezpieczono prawie 300 gram podzielonego na porcje narkotyku. 

www.slupsk.policja.gov.pl

Uwagę policjantów zwrócił młody mężczyzna, który na ich widok gwałtownie zmienił kierunek marszu. Po jego zatrzymaniu okazało się, co było przyczyną takiego zachowania. 28-letni mieszkaniec Główczyc miał przy sobie ukrytą w odzieży porcję marihuany. Podczas przeszukania w mieszkaniu zatrzymanego, kryminalni odnaleźli kilka opakowań z podejrzanym suszem roślinnym. Był on ukryty w kilku miejscach: w szafach, za łóżkiem, w piwnicy, a nawet w starym magnetofonie. Ponadto w pokoju rodziców mężczyzny zabezpieczono rosnący w doniczce półmetrowy krzak konopi indyjskiej.

Z zabezpieczonego suszu oraz rosnącej konopi można było przygotować nawet kilkaset porcji marihuany. Mężczyzna został już przesłuchany. Za posiadanie i uprawę narkotyków grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja zapowiada, że sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są dalsze zatrzymania osób.


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz