Rusza kolejna edycja Komeda Jazz Festival

02 listopada 2011r. | Drukuj

Już jutro rusza kolejna edycja unikatowego w skali światowej Komeda Jazz Festival. Przez kilka dni Słupsk serwuje prawdziwą ucztę dla miłośników jazzu.

To już XVII odsłona kultowego festiwalu i konkursu poświęconego pamięci Krzysztofa Komedy. Adresowany do młodych twórców konkurs ma na celu łączenie doświadczenia muzycznego twórców różnych narodowości. Fenomenem jest też to, że utwory konkursowe są unikatowe ze względu na to, iż nie mogą one być wcześniej nagrywane, publikowane, ani wykonywane publicznie.

Jutro w Pałacu Aureus przy ul. Westerplatte w Słupsku miłośnicy jazzu będą mogli posłuchać jazzowego trio Prynkiewicz Kubiszyn Konrad Trio ukazującego cały przekrój jazzowej twórczości.

fot. komedajazz.com

4 października w piątek Filharmonia i Teatr Słupski zapraszają na występ Nahorny Trio i Agnieszki Wilczyńskiej z programem składającym się z piosenek zebranych z kilku realizowanych dotychczas projektów. W piątek w Słupsku nie zabraknie także Leszka Możdzera, uważanego za jedno z największych odkryć polskiej muzyki jazzowej. O godz. 22.00 piwnica Anna De Croy zaprasza na Jam Session.

Rozstrzygnięcie konkursu kompozytorskiego i wręczenie nagród będzie miało miejsce w sobotę 5 listopada o godz. 19.00 w Filharmonii i Teatrze Słupskim. Tego dnia na słupskiej scenie wystąpi także Lech Wieleba – Poetic Jazz, QuintophoniQ Duo Q4Q, Leszek Kułakowski Trio & Krzesimir Dębski. W piwnicy Anny De Croy ponownie o godz. 22.00 odbędzie się Jam Session.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze