Ewakuacja tysięcy ludzi z Galerii Bałtyckiej!

20 lipca 2011r. | Drukuj

Anonimowy rozmówca poinformował przez telefon o podłożonych ładunkach wybuchowych w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku – Wrzeszczu. Dyrekcja obiektu zdecydowała o ewakuacji wszystkich obecnych w centrum handlowym.

W środę tuż po godzinie 18-tej dyrekcja Galerii Bałtyckiej w Gdańsku zawiadomiła policję, że anonimowy rozmówca poinformował ją o rzekomo podłożonych ładunkach wybuchowych na terenie obiektu. Ewakuacja rozpoczęła się ok. godz. 18.30. Na miejsce przybyła policja z psem, który szukał ładunku oraz trzy zastępy straży pożarnej.  Przez megafony w galerii słychać było komunikaty „awaria techniczna, prosimy o opuszczenie galerii”. Przed budynkiem zebrał się tłum pracowników i klientów, a wokół galerii handlowej powstały olbrzymie korki. – Ludzie wychodzili w pośpiechu, było nawet kilka tysięcy osób i olbrzymi niepokój – mówi świadek zdarzenia.

fot. trojmiasto.pl

O godzinie 22.30  zakończyła się akcja poszukiwania ładunków wybuchowych. Alarm okazał się fałszywy, a sprawcę zamieszania ściga policja.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz