Groźny wypadek na stacji paliw

05 czerwca 2011r. | Drukuj

W centrum Słupska samochód osobowy wjechał w dystrybutor stacji paliw. Wylało się paliwo, a stacji groziła eksplozja. W akcji ratunkowej brało udział kilka zastępów straży pożarnej. Kierowca zmarł w szpitalu.

fot. gp24.pl

Do tragicznego wypadku doszło tuż po godz. 20 na stacji paliw Orlenu przy Garncarskiej w Słupsku. Kierowca seata ibizy jadąc od strony ulicy Wielskiej przebił się przez betonowe ogrodzenie i z ogromną siłą uderzył w dystrybutor z paliwem. Zdaniem świadka wypadku wyglądało to tak, jakby kierowca  w ogóle nie zwrócił uwagi na zakręt, pojechał prosto przez chodnik, gdzie na chwilę się zatrzymał. W pewnym momencie ruszył z impetem do przodu,  przebił się przez  ogrodzenie i wjechał na stację paliw. Wszystko wskazuje na to, że  64-letni mężczyzna zasłabł. Nieprzytomny kierowca został natychmiast odwieziony do słupskiego szpitala, gdzie zmarł. Teren zabezpieczyła straż pożarna. – Było ogromne zagrożenie, że dojdzie do wybuchu, bo z dystrybutora wylało się paliwo – mówią strażacy, którzy zneutralizowali wyciek pianą.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz