poniedziałek, 20 marca, 2023
Strona główna Tagi Wioleta Komar

Tag: Wioleta Komar

Nagrody dla Wiolety Komar i Stanisława Miedziewskiego

Z wielką radością informujemy, że Wioleta Komar i Stanisław Miedziewski zostali nagrodzeni na XVI Ogólnopolskim Festiwalu Sztuk Autorskich i Adaptacji "Windowisko" 2014 w Gdańsku.

Kolejne nagrody dla Teatru Rondo

Aż trzy nagrody otrzymali artyści z Teatru Rondo, na odbywającym się w Lublinie jubileuszowym 10. Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Niewielkich, który zakończył się 7 lipca.

Diva w Teatrze Rondo

W piątek 11 lipca o godz. 19.00 zapraszamy do Teatru Rondo na spektakl "Diva" w wykonaniu Wiolety Komar i reżyserii Stanisława Miedziewskiego. Monodram był wielokrotnie nagradzany w Polsce i za granicą.

Słupska aktorka nagrodzona w Kownie

W dniach 7-11 maja 2014 w Kownie na Litwie odbył się 4. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Jednego Aktora MONOBALTIJA (International One-Actor Theatre Festival MONOBALTIJA). Pierwsza jego edycja miała miejsce w 2009 roku i od tamtego czasu Festiwal odbywa się co 2 lata w Teatrze Kameralnym w samym sercu Kowna.

„Przyj dziewczyno przyj…” – monodram Wiolety Komar w Rondzie

Już w sobotę 22 marca o godz. 19.00 w Teatrze Rondo zobaczymy znakomity monodram w wykonaniu Wiolety Komar i reżyserii Stanisława Miedziewskiego - „Przyj dziewczyno przyj...”

Diva powraca do Słupska

Rewelacyjnie zapowiada się inauguracja sezonu teatralnego w nowym Rondzie. Specjalnie z tej okazji Słupsk odwiedzi, wieloletnia aktorka Teatru Rondo obecnie mieszkająca w Nowym Yorku, Wioleta Komar, która zaprezentuje monodram „Diva”.
2,137FaniLubię
304ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Zapomniana historia strajków szkolnych na Kaszubach

To historia bohaterskich dzieci z Kaszub, walczących o prawo do nauki religii w języku polskim w zaborze pruskim. Historia zapomniana, ciągle badana i z...