poniedziałek, 20 maja, 2024
Strona główna Tagi Walentynki

Tag: Walentynki

Zakochaj się z nami w Słupsku. Młodzi promują miasto

Młodzi słupszczanie wyszli dziś na ulice swojego miasta i udowadniali mieszkańcom, że można i warto je pokochać. Była to walentynkowa akcja społeczna mająca na celu promocję Słupska.

Kolej na miłość. Twoje wyznanie na dworcach PKP w całej Polsce

PKP S.A. zaprasza w walentynki, 14 lutego 2013 r., na dworzec Gdynia Główna, który stanie się przestrzenią prawdziwie gorących uczuć. Będzie można zostawić swoją własną walentynkę dla ukochanej osoby, a także zrobić wyjątkowe zdjęcie na tle jedynego legalnego kolejowego graffiti.

Coś oprócz komercji przejętej od Stanów Zjednoczonych

- Kochanie, bo wiesz, te walentynki to bezsensowne święto i ja uważam, że nie ma czego obchodzić....- Walentynki to 99% komercji, a mężczyźni kochają swoje kobiety przez 365 dni w roku i nie muszą im tego udowadniać tylko w ten jeden dzień. Rozumiem takie męskie tłumaczenie. Zdaję też sobie sprawę z tego, że czerwone i różowe serduszka w oknach każdego lokalu i każdego sklepu po pewnym czasie przyprawiają normalnego człowieka o mdłości. Jednakże na tym świecie są też kobiety, które mimo tego, że zarzekają się, że nie mają potrzeby celebrowania dnia zakochanych, to tak naprawdę liczą na to, że ich mężczyzna wykaże się kreatywnością i czymś je zaskoczy. Skoro może jej to udowadniać i pokazywać każdego dnia, to dlaczego ma omijać 14 lutego?

Dziś świętują zakochani

Święto Zakochanych na stałe wpisało się w kalendarz polskich świąt i uroczystości. Mimo, że niezwykle często traktuje się je jako święto komercyjne i konsumpcyjne, to jednak mało kto z nas potrafi odmówić sobie kupienia czerwonego serca. Z drugiej strony niemal każdy na taki gest czeka.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...