piątek, 30 lipca, 2021
Strona główna Tagi Urząd miasta

Tag: urząd miasta

Konkurs w Słupsku. Możesz zostać wiceprezydentem

Masz wyższe wykształcenie, doświadczenie w zarządzaniu i znasz język obcy? Możesz zostać wiceprezydentem 100-tysięcznego miasta. Do 4 grudnia zainteresowani mogą składać w ratuszu oferty na konkurs ogłoszony przez prezydenta Słupska Macieja Kobylińskiego (SLD).

Smaki Sopotu. Apetyczny film promocyjny

Trwa niespełna pięć minut, ale kosztował 70 tys. złotych, a prace nad nim trwały rok. Sopot ma nowy film promocyjny, który zamówił Urząd Miasta. Warto było, bo "Smaki Sopotu" to naprawdę dobra reklama.

Urzędnik ratusza okazał się hakerem!

Informatyk Urzędu Miasta w Słupsku jest podejrzany o hakerstwo. Mężczyzna wykradał i upubliczniał w sieci poufne dane ze Starostwa Powiatu Sławieńskiego. Włamywał się także na skrzynki władz starostwa i rozsyłał z nich nieprawdziwe kompromitujące urzędników informacje.

Urzędnicy walczą z bezdomnością… kotów

Władze Lęborka rozpoczęły program zapobiegający bezdomności zwierząt na terenie miasta. Urząd będzie finansował wykonywanie zabiegów sterylizacji i kastracji oraz usypianie ślepych miotów u bezdomnych kotów.

W Słupsku instalują infokioski

Przed słupskim ratuszem zainstalowano dwa infokioski - urządzenia zapewniające dwudziestoczterogodzinny dostęp do informacji i usług Urzędu Miejskiego, oraz bezpłatny dostęp do Internetu.

Nagrody dla wybitnych kościerzaków

W Kościerzynie w uznaniu za wybitne osiągnięcia w sporcie, dziedzinie kultury oraz promowanie miasta wręczono coroczne nagrody Rady Miasta.
2,137FaniLubię
305ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Protest rybaków w Łebie i Ustce

Armatorzy rybołówstwa rekreacyjnego domagają się takiego samego wsparcia jak rybacy morscy. Protestujący znaleźli się w trudnym położeniu w wyniku decyzji organów Unii Europejskiej zakazującej...