wtorek, 21 maja, 2024
Strona główna Tagi Jerzy malek

Tag: jerzy malek

Trzynasta edycja widowiska Verba Sacra w Wejherowie

Podczas trzynastej edycji Verba Sacra – Modlitwy Katedr Polskich usłyszymy po kaszubsku i hebrajsku fragmenty Księgi Wyjścia. Tegoroczna edycja odbędzie się 1 lutego 2016 r. o godz. 17 w wejherowskiej Kolegiacie. Kaszubski przekład Pisma Świętego czyta aktorka - Danuta Stenka, hebrajską wersję przedstawi franciszkanin o. Jakub Waszkowiak, a oprawę muzyczną zapewnią znani trójmiejscy muzycy – Cezary Paciorek, Maciej Miecznikowski, Maciej Sikała i Jerzy Małek.

Jan Olech: Nie będę kandydował na burmistrza Ustki

Jan Olech, dotychczasowy burmistrz miasta Ustka nie będzie ubiegał się ponownie o fotel włodarza miasta.

5 mln złotych za odejście burmistrza Ustki?

Jerzy Malek, biznesmen z Ustki i jednocześnie jeden z najbogatszych Polaków zaproponował władzom miasta 5 mln złotych darowizny w zamian za deklarację burmistrza, że nie weźmie już udziału w wyborach samorządowych.

Morpol sprzedany Norwegom. Co z tysiącami pracowników?

Największa w Polsce i druga co do wielkości w Europie spółka zajmująca się przetwórstwem łososi nie jest już w polskich rękach. Właściciel firmy zarejestrowanej w podusteckim Duninowie sprzedał spółkę Norwegom. Nagła zmiana właściciela zaskoczyła przede wszystkim kilkutysięczną załogę. Pracownicy obawiają się restrukturyzacji i grupowych zwolnień.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Trzecie wydanie „Felix Cassubia”. Świąteczna płyta z kolędami kaszubskimi

„Felix Cassubia” - zbiór najpiękniejszych kolęd w nowej odsłonie. Właśnie ukazało się trzecie wydanie najpiękniejszych, profesjonalnie zaaranżowanych i nagranych w Studiu im. Czesława Niemena...