poniedziałek, 6 lutego, 2023
Strona główna Tagi Fregata

Tag: fregata

Festiwal filmowy także w Lęborku

Repliki 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni są imprezą, która już po raz trzeci zagości w kalendarzu wydarzeń filmowych organizowanych w LCK „Fregata”. Lęborska publiczność ma szansę obejrzeć wyselekcjonowane tytuły ubiegające się o Złote Lwy – główną nagrodę gdyńskiego festiwalu.

Bezpłatne seanse dla dzieci w lęborskiej Fregacie

W ramach przeglądu „Gdynia Dzieciom” w lęborskim kinie "Fregata" już po raz czwarty odbędą się pokazy filmów. W programie darmowe projekcje, konkursy oraz zajęcia edukacyjne po i przed seansami.

W grudniu cztery premiery we Fregacie

Lęborscy miłośnicy dobrego filmu mogą być zadowoleni. W grudniu kino Fregata pokaże aż dwie premiery, w tym coś dla całej rodziny oraz dla starszych widzów. Pierwsza z nich już w piątek.

Do kogo należy Dar Młodzieży?

Dar Młodzieży ma dwóch właścicieli? Spór o to, do kogo należy żaglowiec toczy się pomiędzy Ministerstwem Infrastruktury i Akademią Morską w Gdyni. Jednak sąd odroczył sprawę aż do kwietnia.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Zapomniana historia strajków szkolnych na Kaszubach

To historia bohaterskich dzieci z Kaszub, walczących o prawo do nauki religii w języku polskim w zaborze pruskim. Historia zapomniana, ciągle badana i z...