fot. archiwum

Pożar zabytkowej kamienicy przy ul. Piłsudskiego w Chojnicach. W akcji uczestniczyły cztery jednostki straży pożarnej. W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, w tym strażak.

Wczoraj rano doszło do groźnego pożaru przy ul. Piłsudskiego w Chojnicach. W wyniku zdarzenia całkowicie spaliło się wyposażenie jednego z mieszkań zabytkowej kamienicy. Na miejsce przybyły cztery jednostki straży pożarnej oraz cysterna z wodą, gdyż najbliższy hydrant znajduje się ok. 300 m od budynku.

fot. archiwum

W palącym się pomieszczeniu strażacy znaleźli nieprzytomną osobę, która po odzyskaniu przytomności przetransportowana została do szpitala. Poszkodowany został także strażak, który wchodząc do mieszkania przeciął sobie nadgarstek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.