fot. UM Ustka

Miasto Ustka szuka nazwy dla soku owocowego, który będzie lokalnie promował kurort. Do pomocy w jej wymyśleniu ustecki magistrat zaprosił mieszkańców. Propozycje można nadsyłać do połowy kwietnia.

W wyniku nawiązanej współpracy z lokalnym producentem owocowych soków naturalnych Wydział Promocji Urzędu Miasta w Ustce ogłosił konkurs na nazwę soku, który miałby promować nadmorski kurort. – Póki co nie chcielibyśmy zdradzać jak będzie wyglądał sok – poinformowali GK pracownicy Wydziału Promocji UM w Ustce – Chcielibyśmy aby to mieszkańcy zadecydowali o jego nazwie.

fot. UM Ustka

Założeniem miasta jest lokalna promocja soku, w szczególności wśród turystów przyjeżdżających do Ustki. – Nie wykluczamy jednak, że producent będzie chciał dystrybuować sok także poza granicami miasta – informują pracownicy.

Propozycje nazw dla usteckiego soku, wraz ze zgodą na ich wykorzystanie, można nadsyłać drogą elektroniczną na adres promocja@um.ustka.pl lub składać w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta. Organizatorzy zaznaczają, że nazwy powinny być krótkie i kojarzące się z miastem. Swoje pomysły można przesyłać do 15 kwietnia. Dla autorów trzech najciekawszych nazw przewidziano upominki.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.