fot. UM w Słupsku

Platforma Obywatelska  jednak zawarła porozumienie z Maciejem Kobylińskim. Dzisiaj prezydent powołał na stanowisko swojego zastępcy Krzysztofa Sikorskiego z PO.

fot. UM w Słupsku

Po kilku tygodniach negocjacji i nagłych zwrotów akcji, PO wreszcie porozumiała się z Maciejem Kobyliński. W Słupsku powstała tym samym nieformalna koalicja Platformy i lewicy. Prezydent powołał na stanowisko swojego zastępcy polityka PO Krzysztofa Sikorskiego.

Nowy wiceprezydent ma odpowiadać w ratuszu za zdrowie, oświatę, kulturę i sport, sprawy obywatelskie i handel oraz gospodarkę nieruchomościami, a także geodezję.  – W ciągu dwóch dni zorganizujemy konferencję prasową, na której omówimy szczegóły współpracy prezydenta Macieja Kobylińskiego i rekomendowanego przez PO Krzysztofa Sikorskiego na stanowisko wiceprezydenta – mówi Zbigniew Konwiński, szef PO w Słupsku. – To oznacza też przyjęcie i realizację części naszego programu wyborczego – dodaje poseł. We wtorek o godzinie 10 odbędzie się konferencja prasowa, na której prezydent oficjalnie zaprezentuje swojego wiceprezydenta oraz szczegółowo omówi wszelkie zmiany, jakie zamierza wprowadzić w ratuszu – poinformował Mariusz Smoliński, rzecznik prasowy prezydenta Słupska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.