materiały prasowe

Najgorętszy festiwal disco/dance już 11 sierpnia br. w Ustce. Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu. W ubiegłym roku impreza miała swój debiut, zgromadziła kilkutysięczną publiczność, która mogła bawić się w trzech nadmorskich miejscowościach w Jantarze, Jarosławcu i Łebie. W tym roku organizatorzy kontynuują zamysł tworzenia najgorętszej imprezy muzycznej, organizowanej w nadmorskich miejscowościach. 

materiały prasowe

Wielki Finał konkursu Bursztynowa Miss Polski 2018 obędzie się w Ustce, 11 sierpnia. Publiczność wybierze swoją Miss Publiczności, Jury przyzna prestiżowe tytuły. Spośród finalistek Jury wyłoni również Bursztynową Miss LoanMe, która w nagrodę otrzyma kontrakt reklamowy.

Oprócz tego, dla uczestników festiwalu przygotowane są liczne atrakcje–koncerty topowych zespołów disco: American Boy, Yugine, Cristo Dance, gry i zabawy z nagrodami oraz specjalna strefa dla dzieci. Na Summer Amber każdy znajdzie coś dla siebie. Wstęp jest darmowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.