fot. sting.com

Sting, czyli Gordon Matthew Sumner wystąpi 18 czerwca w hali Ergo Arena, na granicy Gdańska i Sopotu. Do Polski zawita w ramach trasy koncertowej Symphonicity.

fot. sting.com


Koncert Stinga to wielkie wydarzenie muzyczne. Brytyjski artysta wystąpi 18 czerwca w Ergo Arenie. Potwierdziła to dziś spółka Music Marketing odpowiadająca za promocję Stinga w Polsce. Trójmiejski występ odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej Symphonicity, która wiedzie m.in. przez Francję, Niemcy i Włochy. Sting wykona u nas największe hity w symfonicznych aranżacjach z towarzyszeniem orkiestry i zespołu. 60-letniemu artyście towarzyszyć będzie grupa muzyków: Dominic Miller (gitarzysta), Rhani Krija (perkusista), Ira Coleman (basista) i Jo Lawry (wokalistka).

Niestety za  udział w tym wielkim widowisku trzeba będzie sporo zapłacić. Cena zwykłych biletów  waha się od 240 do 340 zł. Za bilet VIP trzeba zapłacić Az 715 zł, a za Pakiet Hot Tickets 814 zł. Bilety  dostępne będą w sprzedaży na LiveNation.pl od soboty 19 lutego.

fot. sting.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.