fot. policja

Słupscy policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyzn przedstawionych na filmie. Osoby te podejrzane są o pobicie w dniu 8 lipca mężczyzny stojącego na przystanku autobusowym przy ul. Murarskiej.

fot. policja
fot. policja

Policjanci z Komisariatu I w Słupsku prowadzą postępowanie w sprawie pobicia mężczyzny, który w dniu 8 lipca około godziny 21.30 na ulicy Murarskiej( w pobliżu budynku Sądu ) został pobity przez dwóch szarpiących się mężczyzn. Jak ustalili policjanci pokrzywdzony słupszczanin, próbował ich rozdzielić i uspokoić sytuację. Najprawdopodobniej to zachowanie spowodowało odwrotny skutek, gdyż sprawcy natychmiast skierowali swoją agresję wobec interweniującego mężczyzny.

https://www.youtube.com/watch?v=qfe1uvwv-2E&feature=youtu.be

– Śledczy zajmując się sprawą potwierdzili, że sprawcy przewrócili swoją ofiarę na ziemię i tam dotkliwie mężczyznę pobili. Dalej, napastnicy spłoszeni przez zbliżających się świadków, uciekli w stronę pobliskiego przystanku autobusowego, a następnie wsiedli do autobusu linii nr 5, po czym na ulicy 3-go maja opuścili pojazd. W wyniku tego zdarzenia pokrzywdzony trafił do słupskiego szpitala gdzie stwierdzono u niego rozległe obrażenia ciała, narażające go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Policja apeluje do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyzn na zamieszczonym filmie lub znają okoliczności sprawy. Proszą o kontakt pod numerem 0-59 – 84 80-667 ( lub końcówka-617) oraz 997 i 112. Zapewniają dyskrecje i anonimowość otrzymanych informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.