mat. prasowy

Mając na uwadze zbliżający się nowy rok szkolny, wolontariusze z grupy Każde Dobre Serce Słupsk organizują kolejną akcję zbierania przyborów szkolnych dla dzieci ze słupskich szkół oraz  podopiecznych Placówki Socjalizacyjnej „MÓJ DOM – MOJA PRZYSZŁOŚĆ” w Słupsku. Do akcji włączają się mieszkańcy miasta, lokalni politycy oraz przedsiębiorcy.

mat. prasowy
mat. prasowy

– Cieszę się, że po raz kolejny możemy zainicjować akcję, dzięki której przybory szkolne trafią do podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych i dzieci ze słupskich szkół. W tym roku w akcję zaangażowali się słupscy parlamentarzyści: senator Kazimierz Kleina i poseł Zbigniew Konwiński. Cieszy również fakt, iż do akcji przystąpiły dwa słupskie lokale: Duo Cafe oraz DomÓwka, w których można zostawić artykuły szkolne. Mamy czas do końca wakacji – mówi Przemysław Kaca, koordynator akcji.

Osoby chętne, które chcą wesprzeć akcję Instrumentarium Szkolne mogą kontaktować się z biurami senatora Kazimierza Kleiny w Słupsku oraz Lęborku, biurem posła Konwińskiego w Słupsku lub poprzez facebook (link poniżej).

Zobacz więcej: <<< Każde Dobre Serce Słupsk >>>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.