Dwa agresywne psy, najprawdopodobniej owczarki niemieckie, pogryzły gości hotelowych bytowskiego ośrodka wypoczynkowego. Zwierzęta uciekły z posesji znajdującej się w sąsiedztwie hotelu.

fot. Wikipedia

Dwa duże, agresywne psy, najprawdopodobniej owczarki niemieckie, pogryzły dwóch mężczyzn – gości bytowskiego ośrodka wypoczynkowego. Do zdarzenia doszło w pobliżu ośrodka, gdzie aktualnie przebywali poszkodowani. Na miejsce zdarzenia przybyła policja i pogotowie. Niemniej pomocy poszkodowanym sanitariusze udzielić mogli dopiero  po ponad 30 minutach. Psy były agresywne i zaatakowały także policjantów i przechodniów. Wobec niebezpiecznych zwierząt funkcjonariusze użyli gazu.

Mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. Jednego z poszkodowanych turystów wypisano zaraz po opatrzeniu ran. Natomiast drugi, z ranami szarpanymi ręki, pozostał na obserwacji. Do odpowiedzialności pociągnięty zostanie właściciel zwierząt. W momencie zdarzenia przebywał za granicą.

1 KOMENTARZ

  1. Tak na prawdę do zdarzenia doszło na posesji hotelu.Zastanawiające jest to ze zaatakowany przez psy człowiek sam musiał walczyć o życie. Do pokonania miał kilkanaście metrów.Od bramy wjazdowej na posesje hotelu,do drzwi wejściowych.Calemu zdarzeniu przyglądała się spora grupka gapiów w tym pracownicy hotelu. Człowiek prosił o pomoc ale nie pomógł mu nikt.Resztkami sil dotarł do schodów przed drzwiami wejściowymi i tam upadł.Dopiero wtedy ktoś wciągnął go do środka.W tym miejscu nasuwa mi się pytanie co by się z człowiekiem stało gdyby opadł z sil kilka metrów wcześniej?
    Zastanawiający jest tez fakt ze ciężko pogryziony facet tracący co chwile przytomność czeka na pomoc lekarza prawie 40 min.Karetka jest wprawdzie na miejscu,ale lekarz i sanitariusze nie mogą wyjść.Bo na posesji hotelu dalej biegają psy. Przez cały ten czas policjanci siedzą w samochodzie do którego uciekli bo nie wiedzieli jak sobie z psami poradzić.I jeszcze jeden przerażający fakt którego jako Polak się wstydzę!!!!Temu człowiekowi zginęła jeszcze spora kwota pieniędzy którą miął przy sobie w chwili zdarzenia.

    Zastanawiam się czy Polacy to tylko tchórze hipokryci i złodzieje?????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.