fot. UG Słupsk

Urząd Miasta Słupska i Słupski Inkubator Technologiczny serdecznie zapraszają na Forum Zielonej Energii, które odbędzie się 24 lutego w godz. 10.00-14.00 w Słupskim Inkubatorze Technologicznym.

fot. UG Słupsk
fot. UG Słupsk

Forum jest organizowane z inicjatywy prezydenta Słupska Roberta Biedronia w celu spotkania z lokalnymi małymi i średnimi przedsiębiorcami działającymi w obszarze zielonej energii i efektywności energetycznej, a także w odpowiedzi na zapotrzebowanie jednostek publicznych w mieście, które chcą wprowadzać u siebie innowacyjne rozwiązania mające ograniczyć koszty zużycia energii.

– Forum będzie miejscem prezentacji, wymiany informacji oraz dialogu, ma szanse stać się także początkiem nowych przedsięwzięć biznesowych w naszym mieście. – Podczas forum zaprezentowane zostaną możliwości finansowania i zarządzania projektami w zakresie energii, przedsiębiorcy będą mieli możliwość zaprezentowania swojej działalności – mówi Beata Maciejewska, pełnomocniczka Prezydenta Miasta Słupska ds. zrównoważonego rozwoju i zielonej modernizacji miasta.

Udział w forum jest bezpłatny i otwarty. Szczegółowy program i rejestracja: Forum Zielonej Energii w Słupsku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.